Våre kundeansvarlige

Som eksisterende kunde får du hjelp fra oss til å komme godt i gang med ditt nye system. Er du usikker på hvem din kundekontakt er? Ta kontakt med support: Tlf: +47 33 01 68 20 | Email: support.no@ecoonline.com

Untitled design (4)
Lotte Røstvær Jakobsen

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4793081855 EMAIL: lotte.rostvaer.jakobsen@ecoonline.com

karin-1
Karin Østerlin Dalhaug

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4741300440
EMAIL:karin.osterlin.dalhaug@ecoonline.com

Joakim_photo
JOAKIM MAGNUSSEN

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4791649598
EMIAL: joakim.magnussen@ecoonline.com

IMG_0248
Andrè Jensen

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4792263697 
EMAIL: andre.jensen@ecoonline.com

Åshild (2)
Åshild Myhren Pegoraro

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4797474632
EMAIL:ashild.myhren.pegoraro@ecoonline.com

2021-01-20 09_10_24-Bilder
Julie Kirsebom

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4790214400
EMAIL: julie.kirsebom@ecoonline.com

140263658_848245115751238_2584976988281473836_n
Stian Hansen

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4790782613
EMAIL: stian.hansen@ecoonline.com

hans2
Hans Christoffer Furberg

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4747663064
EMAIL:hans.christoffer.furberg@ecoonline.com

oliver
Oliver Urosevic

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4792042987
EMAIL: oliver.urosevic@ecoonline.com

martine-1
MARTINE KNUDSEN

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4746931878
EMIAL: martine.knudsen@ecoonline.com

MicrosoftTeams-image (22)
Joachim Hagene

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER:+4747451220
EMIAL: joachim.hagene@ecoonline.com

MicrosoftTeams-image (23)
Marius Hofsøy

Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER:+4740486900
EMIAL: marius.hofsoy@ecoonline.com

2020-09-22 13_49_13-Adobe Premiere Pro 2019 - C__Users_tina.toft_OneDrive - EcoOnline AS_Tina_Film_L
Tina Nesse Larsen Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4792491181

EMAIL: tina.nesse.larsen@ecoonline.com

christoffer
Christoffer Allen Laetare Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +4794784404 

EMAIL: christoffer.allen.laetare@ecoonline.com

rolf
Rolf Karlsen Steinkjær Account Manager, EcoOnline

TELEFONNUMMER: +47 47017991

EMAIL: rolf.karlsen.steinkjaer@ecoonline.com