Våre kundeansvarlige

Som eksisterende kunde får du hjelp fra oss til å komme godt i gang med ditt nye system. Er du usikker på hvem din kundekontakt er? Ta kontakt med support: Tlf: +47 33 01 68 20 | Email: support.no@ecoonline.com

karin-1
Karin Østerlin Dalhaug

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4741300440
Email: karin.osterlin.dalhaug@ecoonline.com

140263658_848245115751238_2584976988281473836_n
STIAN HANSEN

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4790782613
Email: stian.hansen@ecoonline.com

IMG_0248
Andrè Jensen

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4792263697 
Email: andre.jensen@ecoonline.com

Åshild (2)
Åshild Myhren Pegoraro

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4797474632
Email: myhren.pegoraro@ecoonline.com

2021-01-20 09_10_24-Bilder
Julie Kirsebom

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4790214400
Email: julie.kirsebom@ecoonline.com

martine-1
MARTINE KNUDSEN

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4746931878
Email: martine.knudsen@ecoonline.com

MicrosoftTeams-image (22)
Joachim Hagene

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer:+4747451220
Email: joachim.hagene@ecoonline.com

IMG_9528
Søren Kallum Madsbjerg

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer:+47 40617555
Email:soren.kallum.madsbjerg@ecoonline.com

christoffer
Christoffer Allen Laetare Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +4794784404 

Email: christoffer.allen.laetare@ecoonline.com

rolf
Rolf Karlsen Steinkjær Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +47 47017991

Email: rolf.karlsen.steinkjaer@ecoonline.com

MicrosoftTeams-image (23)-1
Sander Lund Sønsterud

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +47 95453949
Email: sander.lund.sonsterud@ecoonline.com

tommy
Tommy Hammerstad

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +47 45440221
Email: tommy.hammerstad@ecoonline.com

lina
Lina Charlotte Svedlund

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer: +47 48502658
Email: lina.charlotte.svedlund@ecoonline.com

eric
Erik Khadim Niang

Account Manager, EcoOnline

Telefonnummer:+47 97488739
Email: erik.khadim.niang@ecoonline.com